Aktuálně

OD 6. ČERVNA O5 NAPLNO !!

Vážení přátelé, milé klientky a skvělí klienti, DMTV, od soboty, 6.června 2020, začínáme školit opět naplno. Hurááá.

Dezinfekční prostředky a dvoumetrové rozestupy zajištěny, takže s chutí do toho…

Mějte krásné a pohodové dny.

Váš Karel

Od 11.5.2020 už skoro naplno…

Vážení přátelé, od 11.5.2020 se opět upravuje vládní nařízení a odpadá podmínka max. pěti osob v uzavřené místnosti. Nadále zůstávají v platnosti rozestupy 2 metry mezi lidmi a zajištění dezinfekčních prostředků…

Vzhledem k tomu, že máme i velké učebny a usnesení vlády v pohodě dodržíme, můžeme začít plánovat. Rozhodli jsme se ale, že prozatím budeme provádět školení v max. počtu 15 lidí.

Vážení a milí klienti, děcka moje takřka vlastní, pomalu se dostáváme do normálních kolejí a Vy se tedy můžete opět začít přihlašovat obvyklým způsobem. Děkuji Vám a těším se na Vás.

Karel Sládeček

OD 9.5. ZAČÍNÁME ŠKOLIT…

Vážení přátelé, v tuto chvíli to vypadá, že můžeme začít opět školit.

Přestože používáme ozónovou dezinfekci, velmi zdvořile vás všechny žádáme, abyste byli ohleduplní k ostatním. Pokud nejste zdravotně v pořádku, odložte školení na pozdější dobu.

Vláda s účinností ode dne 27. dubna 2020 od 0:00 hod.

III. nařizuje, aby

d) pro provoz autoškol a center pro zdokonalovací výcvik řidičů byla dodržována následující pravidla:
− teoretická výuka, konzultace nebo zkoušení ve vnitřních prostorech probíhají za přítomnosti nejvýše 5 osob a rozestupy činí nejméně 2 m,
− u vstupu do místnosti vstupující osoba provede dezinfekci rukou, přičemž dezinfekční prostředek zajistí provozovatel autoškoly,
účastník výuky je bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.) a nemá v daném čase nařízeno karanténní opatření
…“

A teď již směle do plánování…

Těšíme se na vás.

Od 11.5. budeme zase školit?

Vážení klienti a přátelé, pokud nedojde ke zhoršení zdravotní situace v ČR, pak bude od pondělí, 11.5.2020 provoz autoškol opět umožněn…!!!!!

Situaci v naší zemi i vyjádření vlády neustále sledujeme a věříme, že od tohoto termínu již budeme moci opět školit. Bližší informace sdělíme zase na této stránce nejpozději do 14.5.2020.

Těšíme se na vás a přejeme vše dobré.

KS

Vážení klienti, přátelé. Jelikož některým z vás končí v tomto období platnost profesáku a školit zatím nemůžeme, zjišťovali jsme, co to pro vás může znamenat…

A máme dobrou zprávu.

Ti z vás, kterým chybí páté školení a profesák v těchto dnech skončil, budou moci po ukončení nouzového stavu v nějaké omezené době (která v tuto chvíli ještě není známa) toto školení absolvovat a tím pádem o profesák nepříjdou.

Není tedy nutné stresovat. Stačí, když budete sledovat tyto stránky, kde vám stále podáváme aktuální informace a jakmile bude možné školit, byť i v nějakém omezeném provozu, uděláme přednostní školení pro ty, kterým by jinak průkaz propadl.

Mějte pohodové dny a buďte zdrávi.

Karel Sládeček

Do konce nouzového stavu, tedy 30. dubna, stále platí, že zůstávají zavřené mnohé obchody a provozovny…

Zatím to tedy vypadá tak, že do 30.4. nebudeme moci školit. Situaci ale denně sledujeme a jakmile se změní podmínky, budeme vás zde informovat.

Přejeme vám všem pohodové a klidné velikonoční svátky. Opatrujte se a buďte zdrávi, přátelé.

Vláda prodloužila omezení pohybu osob do 11. dubna.

Vážení klienti, přátelé, kamarádi,

zákaz provozu autoškol a tedy i školicích středisek se opět prodlužuje a je velmi pravděpodobné, že to není omezení poslední. Opatření vlády ČR sledujeme a jakmile bude možné školit, dáme vám to zde vědět.

V této nelehké době je opravdu nejdůležitější, abyste zůstali vy i vaši blízcí zdrávi a pokud možno v pohodě. Přejeme vám sílu a štěstí ke zdárnému překonání tohoto stavu i toho, co zřejmě bude následovat…

Věříme ale, že to nebude trvat dlouho a zase bude svítit slunce.

Váš Karel Sládeček

Omezení provozu našeho školicího střediska pokračuje…

Vláda dnes rozhodla o prodloužení omezení kvůli koronaviru o další týden, tedy do 1. dubna. Na jednu stranu je nám to líto, ale na tu druhou chápeme nutnost tohoto opatření. Těm, kterým pravidelné školení „uteklo“ se omlouváme a můžeme slíbit, že uděláme vše pro to, aby bylo provedeno hned v prvním možném termínu.

Hlavně buďte všichni zdrávi…

Omezení provozu školicího střediska od 16.3.2020

Vážení přátelé, klienti,

vzhledem k tomu, že vás, ale ani nás a ostatní občany nechceme vystavovat žádnému zdravotnímu riziku a chceme zodpovědně přistupovat k poražení té virové potvory, rušíme všechna školení do 27.3.2020. Budou-li i po této době nutná další opatření, budeme vás samozřejmě včas informovat. Na telefonu jsme vám stále k dispozici. Buďte především zdrávi.

Školení a koronavirus

Vážení přátelé, klienti,

v souvislosti s nařízením vlády ČR omezujeme školení na max. 20 lidí v kurzu. Zároveň vás žádáme o ohleduplnost. Pokud máte teplotu a necítíte se zdravotně v pohodě, pak na školení nechoďte. Většině z vás nehrozí propadnutí platnosti PPZŘ, takže není kam spěchat.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme pokud možno pohodové dny.

2019 Školení řidičů Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Havířov, Zlín. Všechna práva vyhrazena.
č.ú.: 219840397/0300 společnost zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 30947
Tvorba webových stránek Ostrava