Aktuálně

Omezení provozu našeho školicího střediska pokračuje…

Vláda dnes rozhodla o prodloužení omezení kvůli koronaviru o další týden, tedy do 1. dubna. Na jednu stranu je nám to líto, ale na tu druhou chápeme nutnost tohoto opatření. Těm, kterým pravidelné školení „uteklo“ se omlouváme a můžeme slíbit, že uděláme vše pro to, aby bylo provedeno hned v prvním možném termínu.

Hlavně buďte všichni zdrávi…

Omezení provozu školicího střediska od 16.3.2020

Vážení přátelé, klienti,

vzhledem k tomu, že vás, ale ani nás a ostatní občany nechceme vystavovat žádnému zdravotnímu riziku a chceme zodpovědně přistupovat k poražení té virové potvory, rušíme všechna školení do 27.3.2020. Budou-li i po této době nutná další opatření, budeme vás samozřejmě včas informovat. Na telefonu jsme vám stále k dispozici. Buďte především zdrávi.

Školení a koronavirus

Vážení přátelé, klienti,

v souvislosti s nařízením vlády ČR omezujeme školení na max. 20 lidí v kurzu. Zároveň vás žádáme o ohleduplnost. Pokud máte teplotu a necítíte se zdravotně v pohodě, pak na školení nechoďte. Většině z vás nehrozí propadnutí platnosti PPZŘ, takže není kam spěchat.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme pokud možno pohodové dny.

PF 2020

Vážení klienti, přátelé, kolegyně a kolegové, letos už více školení nebude. Začneme opět až 4.1.2020. Chci vám všem poděkovat za bezvadnou spolupráci v tomto roce a budu moc rád, když nám zachováte svou přízeň i v roce příštím.

Zároveň vám přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do roku 2020 jen vše dobré. Ať se vám vše daří v osobním i pracovním životě, ať jste zdraví, šťastní a spokojeni.

Karel Sládeček

Školení na závěr roku

Pro zájemce o pravidelné sedmihodinové školení ještě v tomto roce připravujeme v Ostravě následující termíny: 21.12., 28.12. a 30.12.

Nový web

7.11.2019 jsme pro vás spustili tyto nové responzivní webové stránky.  Doufáme, že vám budou k užitku a věříme, že se budou líbit…

2019 Školení řidičů Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Havířov, Zlín. Všechna práva vyhrazena.
č.ú.: 219840397/0300 společnost zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 30947
Tvorba webových stránek Ostrava